Přechod na aktuální eshop Oblečení pro Tebe

Sluneční brýle

Dámské sluneční brýle

Pěkné a zajímavé dámské sluneční brýle jsou nezbytný doplněk, každé ženy v horkých slunečných a letních dnech ale i v zimě na horách. Nejenže naše sluneční brýle chrání Váš zrak UV filtry, ale také Vám budou velmi slušet. Naše sluneční brýle splňují české i evropské směrnice (včetně UV400). V nabídce jsou originální brýle polarizační i sportovní. Elegantní dámské sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem oufitu a také spolehlivou ochranou zraku. Tak proč nebýt IN ?


Název zboží Množství- Kód Obrázek zboží Cena

Dámské sluneční brýle DE511 černé

Trendové brýle s módním tvarem čoček a zdobenou černou širokou stranicí jsou vhodné pro běžné nošení. Vsazené logo na stranici zvýrazňuje tento módní doplněk při nošení, ale i v okamžiku kdy si tyto brýle vložíte jako čelenku do vlasů.
4 DE511-3 Dámské sluneční brýle DE511 černé

Kontaktujte nás

Sluneční brýle dámské DE522 černé

Široké brýle s černou stranicí jsou vhodné pro běžné nošení, plastová stranice má zdobené vsazené logo. Nosník zajišťuje příjemné nošení brýlí.
1 DE522-1 Sluneční brýle dámské DE522 černé

Kontaktujte nás

Sluneční brýle DE0057-2

Tyto brýle jsou vhodné pro řízení automobilu a pro běžné nošení. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Nastavitelný nosník zajišťuje pohodlné nošení brýlí. Kvalitní kouřová čočka nabízí ostré vidění při řízení.
2 DE0057-2 Sluneční brýle DE0057-2

Kontaktujte nás

Sluneční brýle sport XS051-1 Polarizační

Polarizační brýle. Modrá kouřová čočka a černá stranice. Tyto brýle jsou vhodné pro sportovní aktivity, jejich tvar zaručuje pevné sezení při rychlých pohybech.
4 XS051-1 Sluneční brýle sport XS051-1 Polarizační

Kontaktujte nás

Sluneční brýle sport XS051-2 Polarizační

Polarizační brýle. Kouřová čočka a šedá stranice. Tyto brýle jsou vhodné pro sportovní aktivity, jejich tvar zaručuje pevné sezení při rychlých pohybech.
1 XS051-2 Sluneční brýle sport XS051-2 Polarizační

Kontaktujte nás

Sluneční brýle sport XS051-3 Polarizační

Polarizační brýle. Hnědá kouřová čočka a černá stranice. Tyto brýle jsou vhodné pro sportovní aktivity, jejich tvar zaručuje pevné sezení při rychlých pohybech.
1 XS051-3 Sluneční brýle sport XS051-3 Polarizační

Kontaktujte nás

Sluneční brýle sport XS055-1 Polarizační

Polarizační brýle. Kouřová čočka, černá stranice. Tyto univerzální brýle jsou vhodné pro sportovní aktivity i běžné nošení, jejich tvar zaručuje pevné sezení při rychlých pohybech.
3 XS055-1 Sluneční brýle sport XS055-1 Polarizační

Kontaktujte nás

Sluneční brýle sport XS055-2 Polarizační

Polarizační brýle. Kouřová čočka, šedá stranice. Tyto univerzální brýle jsou vhodné pro sportovní aktivity i běžné nošení, jejich tvar zaručuje pevné sezení při rychlých pohybech.
1 XS055-2 Sluneční brýle sport XS055-2 Polarizační

Kontaktujte nás


Copyright © 2020 Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo. Hosting by Zserver